Натяжні стелі

Натяжні стелі

Натяжна стеля - конструкція з полотнища, закріплена на металевому (алюмінієвому) або пластиковому профілі (багеті) під основною стелею.

Стелі з вінілової плівки виготовляються під індивідуальні розміри і конфігурацію приміщення. Виготовлення відбувається на виробництві шляхом зварювання смуг полівінілхлориду шириною від 1 до 5 метрів на ТВЧ-верстатах. При монтажі полотно натяжної стелі розігрівають газовими гарматами до температури 70 градусів, після чого плівка розм'якшується, і її розтягують на попередньо змонтований профіль. ПВХ стелі поставляються в різних кольорах і фактурах (глянець, сатин, мат, замша і т. Д.). До недоліків стель з ПВХ плівки можна віднести низьку морозостійкість (хоча для опалювальних приміщень цей фактор значення не має) і меншу, в порівнянні з тканинними стелями, міцність (більшість виробників стверджують, що такі стелі не вийде пробити, наприклад пробкою від шампанського). Відмітною перевагою таких стель є водонепроникність (легко відновлюються після затоплення) і естетичний зовнішній вигляд.

Найбільш популярні фактури - глянцева, матова і сатинова.

    Глянцеві стелі дозволяють домогтися цікавого ефекту з точки зору дизайну. Глянцеві стелі мають широку кольорову гаму. Відмітна характеристика - дзеркальне відображення. Приміщення візуально збільшується при використанні таких полотен. Недоліками глянцевих натяжних стель, у порівнянні з матовими і сатиновими, є більш помітна на дзеркальній поверхні лінія шва в деяких випадках при великих площах приміщення.

    Матове полотно - класичний варіант. Така стеля легко впишеться в будь-який інтер'єр і не буде відволікати увагу від декоративних елементів приміщення. На матових натяжних стелях не буває відблисків і відблисків, завдяки чому вони точно передадуть будь-який обраний вами колір.

    Сатинові стелі схожі з матовими, але рельєф їх гладкий, завдяки цьому світловідбиваючі властивості полотна посилюються, і він здається сліпуче білим. Сатинова фактура додає легке віддзеркалення світла, полотно набуває практично перламутровий відтінок.

Натяжные потолки
Натяжные потолки

.....

160,00 грн.
Натяжные потолки 3D
Натяжные потолки 3D

Натяжной потолок 3D даёт возможность визуально разделить помещение на области, разграниченные по вы.....

800,00 грн.
Натяжные потолки с фотопечатью
Показано 1 по 4 з 4 (Всього сторінок 1)